Оголошення про проведення громадських слухань

  Олександрівська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території для будівництва об’єктів Дніпро-Бузької вітрової електростанції потужністю до 110 МВт за межами населених пунктів в межах території Олександрівської сільської ради Білозерського району Херсонської області»
  Детальний план території (ДПТ) для будівництва об’єктів Дніпро-Бузької вітрової електростанції розроблений з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції та параметрів забудови території розміщення об’єктів Дніпро- Бузької ВЕС за межами населеного пункту с.Олександрівка.
  До складу матеріалів ДПТ входять: оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне та об’ємно-просторове рішення, заходи з охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів, план існуючого використання території, поєднаний зі схемою проектних планувальних обмежень, схема організації руху транспорту і пішоходів, схема інженерних мереж і споруд та інше. Основні техніко-економічні показники проекту:
— загальна потужність вітрової електростанції — до 110 мегават.
— кількість вітрових електричних установок (ВЕУ) — від 32 до 40.
— потужність однієї ВЕУ — від 2,5 до 3,45 МВт.
— максимальна площа земельних ділянок державної власності для розміщення об’єктів ВЕС, що відводяться в довгострокову оренду — 5,86 га.
— загальна довжина технологічних проїздів — 37 км, загальна довжина проектних кабельних ліній — 47 км.
— мінімальна відстань від найближчих ВЕУ до житлової забудови населеного пункту с. Олександрівка – 1700 м.
— прогнозована кількість виробленої електро- енергії за рік: 386000 – 404000 МВт/годин.
  Підставою для розроблення детального плану території є розпорядження Білозерської районної державної адміністрації від 31.10.2016 року №526. Згідно з розпорядженням замовником проекту визначена Олександрівська сільська рада. Розробник проекту — ФОП «Янчук В.П.». Платник — ТОВ «Дніпро-Бузька вітрова електростанція».
  З проектом детального плану території для будівництва об’єктів «Дніпро-Бузької вітрової електростанції», а також результатами попередньої оцінки впливу на навколишнє середовище, виконаної відповідно до чинного законодавства України та з урахуванням вимог європейського законодавства і рекомендацій Європейського банку реконструкції та розвитку, можна ознайомитись в Олександрівській сільській бібліотеці за адресою: с.Олександрівка, вул. Миру, 11, щоденно з 10.00 до 17.00, у неділю з 10.00 до 15.00, вихідний — понеділок.
  Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – спеціаліст другої категорії із земельних питань Оксана В’ячеславівна Литош, контактний номер телефону 56-5-39. Місце подання пропозицій — Олександрівська сільська рада: с. Олександрівка, вул. Миру, 9 (щоденно з 8.00 до 17.00, крім вихідних). Початок подання пропозицій — 24 березня 2017 року, строк завершення розгляду пропозицій — 25 квітня 2017 року. Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів до проекту детального плану території для будівництва об’єктів «Дніпро-Бузької вітрової електростанції» відбудуться 25 квітня 2017 року о 14.00 в Олександрівському будинку культури за адресою: с.Олександрівка, вул. Миру, 10. 
Запись опубликована в рубрике Маркетинг, Новости энергетики. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

35 ÷ = 5

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.