Фірма Козицького отримає новий спецдозвіл на розробку нафтогазової площі на Львівщині

На сайті Львівської облради опублікували проект рішення про погодження ТОВ “Західнадрасервіс” отримання спецдозволу на геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти, газу й конденсату.

 

Фірма хоче користуватися надрами на Мостище-Крехівській площі, що знаходиться в Жидачівському районі Львівської області та в Долинському, Калуському районах Івано-Франківської області, інформує НГ.Львів.

Загалом по Львівській області станом на 3 березня діє 97 спецдозволів на горючі корисні компалини. З них “Західнадрасервіс” наразі має два діючих спецдозволи. Перший, на природний газ, на розробку вже згаданої площі — Мостище-Крехівської. Утім термін його дії завершиться у серпні цього року. Другий спецдозвіл – на промислову розробку Бистрицької площі (нафта, газ, конденсат), що в Дрогобицькому районі. Його фірма отримала лише влітку 2016 року.

Кінцевим бенефіціарним власником “Західнадрасервісу” є львівський бізнесмен Зіновій Козицький, який окрім видобутку нафти і газу займається будівництвом сонячних та вітроелектростанцій на Львівщині.

Інші його фірми мають ще сім спецдозволів на користування нафтогазоносними надрами на Львівщині, термін дії усіх закінчиться аж у 2035 році. Зокрема, ТОВ “Горизонти” має три спецдозволи, ТОВ “Геологічне бюро “Львів”, ТОВ “ДП “Укрспецзамовлення”, ПП “Нордік”, ПП “Проект-буд” – ще по одному.

Як відомо, у селі Ралівка поблизу міста Самбір Львівської області у 2016 році завершили будівництво третьої черги сонячної електростанції, яка може виробляти до 5 млн КВт/год. у рік. Надалі планують побудувати ще низку таких сонячних електростанцій в інших районах Львівщини.

«Вголос»

 
Запись опубликована в рубрике Маркетинг, Новости энергетики. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

56 ÷ = 28

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.