Інвестиційні проекти що реалізуються

Вживаються заходи по реалізації на території району наступних інвестиційних проектів:

— Будівництво Старосамбірської Вітроелектростанції (ВЕС) загальною потужністю 12,5 Мвт в урочищі “Зади” м. Старий Самбір підприємством ТзОВ “Еко-Оптіма” (м. Львів, пл. Міцкевича, 8, керівник Козицький Максим Зіновійович).

В 1999-2000 роках на проммайданчику в східній частині міста Старий Самбір були проведені заміри параметрів вітру. В 2009-2010 роках австрійською фірмою IBS проведені повторні заміри параметрів вітру, виконана оцінка вітропотенціалу на майданчику на протязі 10 років.

На основі вказаних аналізів прийнято рішення реалізувати проект промислової ВЕС “Старий Самбір – 1”, визначені місця встановлення вітроагрегатів в кількості 5 шт. одиничною потужністю 2500 кВт німецької фірми. Загальна потужність ВЕС складе 12,5 МВт. Видача електроенергії передбачена в мережу ВАТ “Львівобленерго”.

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт Будівництво вітроелектростанції «Старий Самбір-1» у Львівській області м.Старий Самбір Самбір Львівська обл., ІІІ кат., та приєднання вітроелектростанції (ВЕС) «Старий Самбір-1» до електромереж «Львівобленерго», нове будівництво, м.Старий Самбір Львівська область, ІІІ кат. ТзОВ «Еко-Оптіма».

Йде наступний етап проекту – це процес вибору наступних ділянок для розміщення вітрових установок.

У вересні місяці 2013 року ТзОВ «Еко-Оптіма» звернулось в райдержадміністрацію щодо продовження терміну дії договорів оренди землі на період будівництва Старосамбірської ВЕС-1.

Райдержадміністрацією було проведено переговори з керівництвом ТзОВ «Еко-Оптіма» та повідомлено, що для продовження дії договорів оренди землі підприємству необхідно, згідно пункту 4 статті 122 Земельного Кодексу України, звернутись до Львівської обласної державної адміністрації про надання дозволу.

За станом на сьогоднішній день спостерігається виконання робіт по облаштуванню підїзної дороги до місця встановлення вітрових установок.

— Поступили пропозиції ТОВ «Смеречанська ВЕС» (с. Ріп’яна, вул. Сільська, 91-а) по будівництву вітрової електростанції на території Ріп’янської сільської ради.

ТОВ «Смеречанська ВЕС» передбачено проектування і будівництво на території Ріп’янської сільської ради Старосамбірського району вітрової електростанції потужністю 36 МВт за межами сіл Ріп’яна, Смеречка та Дністрик. За інформацією підприємств вирішено питання про залучення коштів для виконання проектних робіт. Проектні роботи по будівництву ВЕС виконуються компанією ПП «КСП-проект», яке має Державну ліцензію №557776 від 23.11.2010 р. на проектні та будівельні роботи.

— ТзОВ «Карпатський вітер» звернулось в райдержадміністрацію щодо надання дозволу на внесення змін в проект роздержавлення Стрільбицької сільської ради.

Видано розпорядження «Про надання дозволу на внесення змін в проект роздержавлення і приватизації земель на території Стрільбицької сільскої ради», яким надано дозвіл на внесення змін в проект роздержавлення і приватизації у зв’язку з будівництвом ТзОВ «Карпатський вітер» Старосамбірської ВЕС-2, вітрові турбіни, чотири з яких (№1,№2,№3,№7) попадають на землі ІІІ черги розпаювання земель.

У 2012 році на території Сусідовицької та Страшевицької сільських радах розпочало свою діяльність товариство з обмеженою відповідальністю «Агро ЛВ Лімітед» з іноземними інвестиціями.

Основним видом діяльності товариства є вирощування зернових та технічних культур . Під урожай 2013 року було посіяно озимого ріпаку на площі 426 гектарів. Розрахунки за оренду земельних паїв у 2012 та 2013 роках з орендодавцями проведено в повному обсязі відповідно до чинного законодавства з урахуванням нормативно-грошової оцінки земель даних сільських рад.

Протягом 3 кварталу 2013 року ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» у Трушевицькій сільській раді підготували під посів озимих культур 520 га . Під урожай 2014 року підприємством посіяно 1100 га озимого ріпаку та 46 га озимої пшениці.

— Вітчизняний інвестор ТзОВ «Прикарпаття Інвест» займається вирощуванням плодово — овочевої продукції та зернових і технічних культур за 2-й рік вегетації посадженої малини на площі 30 га. У 2013 році зібрало 23 ц ягід. Вперше у районі було вирощено 43 га гречки та 40 га сої.

— У 2013 році на території Мурованської та Старосолянської с/рад розпочало свою діяльність ТзОВ «НОРБІЛК АГРІ» з іноземними інвестиціями.

Джерело

Запись опубликована в рубрике Маркетинг, Новости энергетики. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

32 − = 30

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.