На Херсонщині продовжується розвиток альтернативної енергетики

РИА ХЕРСОНЩИНА: Офіційний сайт Херсонської обласної державної адміністрації 08.10.2013 | 16:37

На Херсонщині продовжується розвиток альтернативної енергетики

Програмою дій Президента України «Україна для людей» та Державною програмою активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки розвиток альтернативної енергетики в регіонах визначений як стратегічне завдання для забезпечення розвитку незалежної вітчизняної енергетики в цілому.

У Новотроїцькому районі Херсонської області завершено основні етапи з реалізації проекту ТОВ «Ново Енержі» з будівництва сонячної електростанції
Затверджено ДПТ, земельна ділянка передана у довгострокову оренду, розроблено та затверджено проектну документацію. Також по даному проекту отримано Технічні умови від ПАТ Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго» на будівництво першої черги, зареєстровано Декларацію про початок будівельних робіт.

Таким чином на даний час загальна площа ділянки, на якій впроваджується проект — 106 га, запланована потужність станції — 33,4 МВт. Потужність першої черги складатиме 5,7 МВт.

На території Іванівського району проводиться робота з оформлення відповідної документації з будівництва вітроелектростанції ТОВ «Івано Енержі». Компанією «BETEN INTERNATIONAL» заплановано реалізацію проекту на площі 750 га, в оренду вже взято земельну ділянку приватної власності 250 га без зміни цільового призначення, проведені першочергові етапи з впровадження проекту: затверджено ДПТ, проведено 2-річну вітровимірювальну кампанію, здійснені попередні дослідження щодо екологічних особливостей та підключення комунікацій.

Реалізація альтернативних енергетичних та енергозберігаючих проектів дасть можливість досягти подальшої незалежності економіки України від зовнішніх впливів, заощадити і спрямувати на соціально-економічний розвиток значні кошти.

Copyright © Херсонська ОДА Усі права захищені

Запись опубликована в рубрике Маркетинг, Новости энергетики. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

90 ÷ 30 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.