Росія «віджала» сонячну енергетику братів Клюєвих у Криму

Федеральна служба судових приставів Росії за позовами некомерційної організації Фонд захисту вкладників опечатала і наклала арешт на всі сонячні електростанції, що належать братам Андрію та Сергію Клюєвим

Про це йдеться в рішеннях Арбітражного суду окупованого Криму, повідомляє depo.ua з посиланнням на «Ліга.бізнес».

Арешт накладено на активи компаній «Капела Солар», «Юпітер Солар» та «Оріон Солар», які володіють трьома чергами сонячної електростанції в Миколаївці загальною потужністю 69,7 МВт.

Також заарештована сонячна електростанція в Родниковому потужністю 7,5 МВт, (записана на компанії Крайміа Солар 1, Крайміа Солар 2, Крайміа Солар 3, Крайміа Солар 4, Крайміа Солар 5), та сонячна електростанція в Охотникові потужністю 82,65 МВт (Омао Солар , Оспрій Солар, Оріол Солар, Оузіл Солар).

Нагадаємо, Active Solar належить екс-главі Адміністрації президента Андрію Клюєву і його брату Сергію. Керує австрійською компанією зять Андрія Клюєва Каве Ертефай.

Однак через втрату українських «зелених тарифів», сонячні електростанції в окупованому Криму не змогли погасити взяті в російських банках кредити, тому їх активи перейшли у заставу «Ощадбанку».

Також в січні-лютому минулого року Господарський суд Києва стягнув з групи компаній Activ Solar 53,5 млн євро, і $83 млн прострочених боргів. Клюєви перереєстрували свої кримські компанії за російським законодавством в січні цього року.

Запись опубликована в рубрике Новости энергетики. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

÷ 1 = 5

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.