Україна отримала від ЄС 28 мільйонів євро на енергетику

ForUm

Уряд України отримав другий транш коштів Євросоюзу на підтримку розвитку енергетики. Гроші в сумі 28 млн 140 тис. євро переведені на фінансування програми «Підтримка впровадження Енергетичної стратегії України», повідомили в прес-службі КМУ.

Фінансові ресурси отримані відповідно до механізму секторальної бюджетної підтримки ЄС, що передбачає переказ на безоплатній та безповоротній основі коштів до бюджету України. У рамках реалізації даної програми ЄС раніше вже надав українській стороні 40 млн євро.

Черговий транш буде спрямовано на розвиток енергетичного сектору України шляхом фінансування заходів з будівництва та реконструкції енергетичних об’єктів або їх частин, визначених Кабміном.

Як повідомлялося, угоду про фінансування програми «Підтримка впровадження Енергетичної стратегії України» було підписано у вересні 2008 року між Кабміном і Європейським Союзом.

Головним розпорядником бюджетних коштів та виконавцем відповідної бюджетної програми є Міністерство енергетики і вугільної промисловості.

Порядок використання коштів затверджено постановою Кабінету Міністрів від 13.07.2011 №739 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки впровадження Енергетичної стратегії України на період до 2030 року».

Запись опубликована в рубрике Новости энергетики. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

54 + = 56

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.