«Вінд Пауер» залучив інвестиції для другої черги Ботієвської ВЕС

Логотип ДТЭК

Прес-реліз

м. Донецьк

«Вінд Пауер» залучив 138 млн євро для другої черги Ботієвської вітряної електростанції (ВЕС), будівництво якої заплановано завершити в 2014 році. Банком-інвестором виступив LandesBank Berlin, один із найбільших банків Німеччини. 

Кредит, терміном на 10 років, направлено на фінансування другої черги Ботієвської ВЕС. Другий етап включає в себе 35 сучасних вітроустановок Vestas V-112, загальною потужністю 105 МВт.

«ДТЕК активно впроваджує нові технології у виробництво та найкращі світові практики корпоративного управління і прозорості ведення бізнесу. Це підвищує довіру інвесторів і дає добру основу для залучення кредитів у закордонних банках», – коментує угоду директор з фінансів ДТЕК Всеволод Старухін.

Організаторами кредитної угоди виступили LandesBank Berlin і державне експортно-кредитне агентство (ЕКА)* EKF (Данія). Для компонентів вітротурбін, вироблених за межами Данії, EKF отримає перестрахування від інших ЕКА.

У межах будівництва Ботієвської ВЕС це друга співпраця «Вінд Пауер» із LandesBank Berlin. У 2012 році для будівництва першої черги станції «Вінд Пауер» залучив 107 млн євро. Угоду визнано однією з найбільших в українській енергетиці й названо «Угодою року – 2012» за версією лондонських видань Euromoney’s Trade Finance magazine і Global Trade review magazine.

«Портфель проектів «Вінд Пауер» сьогодні складає 1,2 ГВт. Це амбітний план, і він вимагає залучення великих інвестицій. Ми раді, що закордонні фінансові інституції розширюють співпрацю з нами. Найближчим часом ми плануємо вийти на проектне фінансування. Це дозволить залучати довгострокові інвестиції в наші вітроенергетичні проекти без гарантій ДТЕК як материнської компанії», – говорить директор «Вінд Пауер» Герман Айнбіндер.

*Експортно-кредитні агентства – державні та приватні організації, які підтримують і стимулюють експорт товарів і обладнання національних виробників. ЕКА здійснюють страхування кредитних ризиків.

Запись опубликована в рубрике Маркетинг, Некатегоризовано, Новости энергетики. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

÷ 3 = 1

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.